Susisiekite su mumis

Pavadinimas: "Car Care", UAB
El. p.: info@tyraplovykla.lt
Įmonės kodas: 302426418
Adresas: Ogmios miestas, Ūkio kiemas 3, Verkių g. 29, Vilnius
Tel./faks.: 8 (5)274 1381


Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kas yra "tekstilinė" automobilių plovykla?

Tai povykla, kuri automobilių plovimui naudoja ne šiurkščius (Lietuvoje ypač paplitusius) šepečius, o švelnias, nebraižančias mikro tekstilės šluostes.

Kodėl žinomiausi automobilių gamintojai rekomenduoja "tekstilines" plovyklas?

Dėl savo išskirtinių savybių, mikro tekstilės šluostės yra švelnios, nesugeria purvo, jose nesikaupia abrazyvinės dalelės, todėl yra tausojamas automobilio paviršius.Pavyzdžiui, naujesnių modelių BMW vartotojo knygelėje rekomenduojamos būtent tekstilinės plovyklos.

Kokiu tikslu prieš įvažiuojant į povyklą automobilis apipurškiamas šampūnu?

Prieš automobiliui įvažiuojant į plovyklą, paviršius yra apipurškiamas specialia priemone - purvo tirpikliu. Jos funkcija - "atkabinti" visas kietas, abrazyvines purvo daleles nuo lakuoto automobilio paviršiaus.

Kodėl TYRA plovykloje kiekvienas automobilis iš pradžių apiplaunamas aukšto slėgio vandens srove?

Kiekvienas automobilis, įvažiuojantis į plovyklą TYRA yra rankomis nupurškiamas aukšto spaudimo vandens srove. Šio proceso paskirtis - pašalinti nuo automobilio paviršiaus purvo tirpikliu atpalaiduotas abrazyvines purvo mikrodaleles, tuo pačiu pašalinant subraižymo galimybę.

Kodėl automobilių plovykloje TYRA yra naudojama tiek daug įvairių plovimo priemonių?

Plovykloje TYRA automobilis, priklausomai nuo programos, yra plaunamas 6 - 8 plovimo primonėmis. Visų jų paskirtis skirtinga. Proceso pradžioje naudojami du skirtingi purvo tirpikliai - skirtingos kilmės purvui nuo automobilio paviršiaus "atkabinti". Vėliau skirtingi šampūnai naudojami šoniniams ir viršutiniams paviršiams plauti. Proceso pabaigoje džioviklio ir vaško pagalba užtvirtinamas plovimo efektas, apsaugomas lakuotas paviršius, bei suteikiamas papildomas žvilgesys.

Kodėl reikia rinktis programas su dugno plovimu?

Automobilio dugną periodiškai plauti patartina ne tik šaltuoju metų sezonu. Žiemą tai sumažina besikaupiančius druskų kiekus apatinėje automobilio dalyje, bei atitolina dugno detalių koroziją. Vasarą – pašalina bitumo ir kitų kelio nešvarumų sankaupas.

Kuo ypatingas NANO vaškas?

NANO vaškas, naudojamas plovimo programoje “Auksinė” ir “Platininė” pagamintas ypač mažų apsauginio polimero dalelių pagrindu. Šios dalelės patenka į pačius mažiausius automobilio paviršiaus įtrūkimus, juos užpildo, bei neleidžia jiems toliau plėstis. Be to, jos suformuoja apsauginę plėvelę, dėl kurios nuplauti purvą tampa daug paprasčiau. Reguliariai naudojant NANO vašką jo efektas išlieka ilgesniam laikui.

Kas yra LAVA putos ir kuo jos ypatingos?

LAVA putos, naudojamos plovimo programoje “Platininė” puikiai užbaigia visą sudėtingą automobilio plovimo procesą. Jos ne tik suteikia jam malonų obuolių kvapą, bet ir priduoda žvilgėsio, dėl kurio automobilis atrodo lyg ką tik nuriedėjęs nuo gamyklos konvejerio. Be to, jos turi purvo atstumimo efektą – purvo dalelės sunkiau prilimpa prie paviršiaus, automobilis išlieka švarus ilgesnį laiką.


"Car Care", UAB ©, 2019   El. paštas: info@tyraplovykla.lt   Sprendimas: Ringo Group